MERHABA
Oyunlari izlemek icin yapilmasi gerekenler.
1-bilgisayarınızda  C bölümüne cpd ismiyle bir klasör açınız.
2-Güncel turnuva sayfasındaki satranç programını indirin
  İndirmek için
  a)Mausunuzla resmin yada yazının üstüne gelin
  b)Mausunuz un sağ tuşunu seçin
  c)Hedefi farklı kaydet i işaretleyin
  d)Açılan diyalog kutusunda cpd klasörünü seçin
  e)Kaydet butununa basın
3-Program indikten sonra
4-Mausunuzu zip dosyas üzerine gelin
5- Extrac to komutunu seçin
6-Açılan kutuda C:\cpd yazın
7-TEKRAR aç yada extrac to ya basın
Program çalışmaya hazır
8-Size Vereceğimiz oyun dosyası içinde 2-a,b,c,d,e ve
3,4,5,6,7 deki işlemleri tekrarlayın
9-Oyun dosyasınıda indirdikten sonra
çalıştırdığınız programda Databasse tıklayın
açılan kutuda aç ı seçin cpd klasöründeki indirdiğiniz
dosyayı işaretleyin
dosya programınızda oynatın başaramazsanız
yardım isteyin biz burdayız.

3 tur kucukler (pgn)            3.Tur yildizlar (pgn)            3.Tur gencler (pgn)

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLER SATRANÇ BİRİNCİLİĞİ - Round 3
Make your own free website on Tripod.com

Results

No Name                    Result   Name                 

 1 ÖZGÜR KALYONCUOĞLU (1)    1:0    CİHAN ÇİLOĞLU (20)   
 2 CAN ÖZKOCA (19)           0:1    ÜMİT TERLER (2)      
 3 ERAYMELİK ÖZBEK (3)       1:0    YUSUFBURAK OKTAY (24)
 4 MEHMETALİ OLPAK (5)       0:1    SERKAN DENİZ (36)    
 5 FATİH YÜCELSİN (22)       0:1    CAN ÇELEBİ (8)       
 6 TANER KIVILCIM (23)       0:1    ORÇUN ÖNCE (10)      
 7 EMRE PERİHAN (11)         1:0    ENGİN ÇAKIR (38)     
 8 SEMİH HEKİM (42)          1:0    ONUR SERBEST (12)    
 9 CENAP DİZMAN (52)         1:0    EMRAH DAĞHAN (16)    
10 TAMERTAHSİN YENER (37)    0:1    YASİN AYDOĞAN (32)   
11 ÖZGÜN SEYMEN (9)          0:1    ALPER SOLAKOĞLU (4)  
12 ONUR ÖZÇELİK (6)          1:0    SERKAN DAĞLAR (33)   
13 TARIK KAHVECİOĞLU (7)     1:0    UĞURAY BAŞARGAN (34) 
14 BURAK KOÇAK (13)          1:0    BURAK GÜNDÜZ (41)    
15 ŞAKİR YENİLMEZ (35)       1:0    TUĞBA KOÇAK (14)     
16 S.AHMET YILMAZ (15)       0:1    OKAN ALDEMİR (43)    
17 HAKAN OLCAY ONGAR (17)    ½:½    TURGAY ATAR (45)     
18 KİNYAS DEĞİRMENCİ (40)    1:0    YAKUP ALPARSLAN (18) 
19 METEHAN AKSÖZEK (44)      1:0    MERVE ÖZOKÇU (21)    
20 ERCAN ÖZKAN (25)          1:0    MESUT ÖZTÜRK (53)    
21 MURAT BURMALI (46)        0:1    MEHMET TEKİN (26)    
22 ÖZCAN SARCAN (47)         0:1    HARUN BAYKAL (27)    
23 MURAT ZEYBEK (28)         1:0    A.RIZA ÇEMBER (63)   
24 NİYAZİ SULUDERE (62)      0:1    BÜLENT TAŞDELEN (29) 
25 RAMAZAN İSKİR (64)        1:0    ONUR VURAL (30)      
26 BURAK ÖRS (31)            1:0    ONGUN ALTAN (76)     
27 FERHAT POLAT (55)         -:+    YAVUZ AKALIN (39)    
28 SERHAT CANDEMİR (48)      1:0    SEDAT YILDIZ (57)    
29 NAZİF ÇÖKEN (58)          1:0    OZAN ÖZDEMİR (49)    
30 FUAT USLU (68)            1:0    FATİH AZKAR (50)     
31 MERT OKAY (70)            +:-    RECEP KESER (51)     
32 ATİLLA ÇEVLİK (54)        -:+    RANA ATABEK (69)     

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KÜÇÜKLER SATRANÇ BİRİNCİLİĞİ - Round 3

Results

No Name                    Result   Name                   

 1 ERSOY DOKUMACI (39)       0:1    ÖZGÜN ÖZUSTA (2)       
 2 BURAK DEMİRER (3)         1:0    BATUHAN ÖZDEMİR (46)   
 3 FARUK YILMAZ (9)          0:1    MURAT İNAK (48)        
 4 BATUHAN NİZAM (47)        ½:½    ZAFER BAŞAR (18)       
 5 YAVUZ GÖRGÜN (49)         1:0    FURKAN KÜSKÜN (34)     
 6 ÖZGÜR ÇATALKILIÇ (37)     1:0    OĞUZHAN SARIKULAK (52) 
 7 SELMAN ALKUR (50)         0:1    CAN KARAMAN (38)       
 8 GÖKTUĞ MIZRAK (1)         1:0    UMUT KİLİMCİ (4)       
 9 EFECAN KOCUKLU (28)       1:0    YUSUF KAZANCI (6)      
10 HİLAL KIRÇİÇEK (7)        0:1    BURAK ERDİ (30)        
11 OĞUZHAN ZEYTİNOĞLU (8)    0:1    CUMHUR CANACIK (32)    
12 HAKAN TUFAN (12)          0:1    SERCAN ŞİRİN (33)      
13 ONURCAN ŞİRVAN (13)       1:0    BÜŞRA POSHOR (42)      
14 ERMAN GÖKDEMİR (29)       1:0    GÜLTUĞGAMZE KUTLU (14) 
15 MUSTAFASAİD CANLI (35)    1:0    BARLAS BENKLİ (16)     
16 AHMET HOŞGÖR (43)         0:1    KADİRCAN ÖNÇLER (17)   
17 BETÜLCANAN KÜÇÜK (53)     1:0    MUSTAFA ÖZÇELİKÖRS (20)
18 ŞAHİKA BUZ (21)           0:1    AYSUN ÖNALAN (40)      
19 FATİH KÖROLU (51)         1:0    ÖZGÜN GÖKTAŞ (26)      
20 ÖZGE GÜNDÜZ (27)          0:1    ESATEREN MATAY (44)    
21 A.BURAK ER (5)            1:0    FURKAN ÖZAY (23)       
22 ULAŞ EROL (41)            0:1    SEDA KAHRAMAN (10)     
23 ELİF ÇİFTÇİ (11)          1:0    BURAK ÇEŞİT (24)       
24 SEDAT CESUR (15)          0:1    FURKAN ÜÇKAYA (31)     
25 GÜRCAN AKSAN (19)         1:0    EMRE ÇELİK (54)        
26 BAHADIR GÜN (45)          1:0    KEMAL KUŞÇU (22)       

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YILDIZLAR SATRANÇ BİRİNCİLİĞİ - Round 3

Results

No Name                    Result   Name                  

 1 SEDA SİRİ (1)             1:0    EREN BELLİSOY (48)    
 2 AHMET YURTCAN (41)        0:1    DENİZ GÜVENİR (2)     
 3 KORCAN İVEDİ (3)          1:0    MEHMET TURAN (50)     
 4 ALPTİMUÇİN KOÇAK (9)      1:0    MAHMUT TİREN (56)     
 5 ÖZGE KULCANAY (43)        1:0    VOLGA BAŞTAN (22)     
 6 BURHAN SEZGİN (45)        ½:½    EMRE KAVASOĞLU (26)   
 7 MEHMETALİ BİRDANE (67)    0:1    FURKAN YILMAZ (28)    
 8 EREN EKMEN (25)           0:1    CEYHUN ALKAN (62)     
 9 SEMİH BİLEK (60)          0:1    EREN GİDERLER (64)    
10 ENGİN BAYAR (37)          0:1    ERNUR BALKAN (10)     
11 SILA GER (11)             1:0    BİLAL BELYURT (39)    
12 EREN ÖZYOL (49)           0:1    EMRE ERKOÇ (14)       
13 BİLAL ALP (15)            0:1    ÖZKANSADIK GÜNDÜZ (40)
14 MUTLU TUNCER (47)         0:1    ONUR KOÇAK (16)       
15 MEHMET ERKEN (55)         1:0    SELÇUK KAPLAN (18)    
16 RIDVAN AKÜZÜM (19)        0:1    SEZER IŞIK (42)       
17 DEVRİMULAŞ UYAN (20)      1:0    ENESFARUK ERDEK (46)  
18 SEMİH ONCE (21)           0:1    YİĞİTCAN OKYAY (57)   
19 EMİRCAN KARATAŞ (23)      1:0    HÜSEYİN KORKMAZ (54)  
20 FATİH KARAOĞLU (29)       0:1    RAHMAN GÖKDERE (66)   
21 BATUHAN GÖKÇE (59)        1:0    GÖKHAN KOYUNCU (32)   
22 GÜVEN SEZER (33)          1:0    EMRAH AY (65)         
23 BURAK ERBAY (63)          0:1    MUSTAFA ERBAŞ (36)    
24 KÖKSAL KÖKTAŞ (31)        0:1    HAKAN İSTEKLİ (12)    
25 EMRE KAYA (13)            1:0    MELİH DOĞAN (44)      
26 MELEK GÜRBÜZ (17)         0:1    GÖKHAN BARDAK (52)    
27 SERDAR KARAYER (35)       0:1    NACİ SIRATÇA (24)     
28 CİHAN ORTAÇ (51)          ½:½    ÖZKAN KOYUNCU (30)    
29 ZEYNEP GÜRKAYNAK (58)     1:0    BYE                   
by Swiss Perfect (TM)  www.swissperfect.com