MERHABA
Oyunlari izlemek icin yapilmasi gerekenler.
1-bilgisayarınızda  C bölümüne cpd ismiyle bir klasör açınız.
2-Güncel turnuva sayfasındaki satranç programını indirin
  İndirmek için
  a)Mausunuzla resmin yada yazının üstüne gelin
  b)Mausunuz un sağ tuşunu seçin
  c)Hedefi farklı kaydet i işaretleyin
  d)Açılan diyalog kutusunda cpd klasörünü seçin
  e)Kaydet butununa basın
3-Program indikten sonra
4-Mausunuzu zip dosyas üzerine gelin
5- Extrac to komutunu seçin
6-Açılan kutuda C:\cpd yazın
7-TEKRAR aç yada extrac to ya basın
Program çalışmaya hazır
8-Size Vereceğimiz oyun dosyası içinde 2-a,b,c,d,e ve
3,4,5,6,7 deki işlemleri tekrarlayın
9-Oyun dosyasınıda indirdikten sonra
çalıştırdığınız programda Databasse tıklayın
açılan kutuda aç ı seçin cpd klasöründeki indirdiğiniz
dosyayı işaretleyin
dosya programınızda oynatın başaramazsanız
yardım isteyin biz burdayız.

2 tur kucukler (pgn)            2.Tur yildizlar (pgn)            2.Tur gencler (pgn)

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLER SATRANÇ BİRİNCİLİĞİ - Round 2
Make your own free website on Tripod.com

Results

No Name                   Result   Name                  

 1 HARUN BAYKAL (27)        0:1    ÖZGÜR KALYONCUOĞLU (1)
 2 ÜMİT TERLER (2)          1:0    MURAT ZEYBEK (28)     
 3 BÜLENT TAŞDELEN (29)     0:1    ERAYMELİK ÖZBEK (3)   
 4 ONUR VURAL (30)          0:1    MEHMETALİ OLPAK (5)   
 5 CAN ÇELEBİ (8)           1:0    BURAK ÖRS (31)        
 6 YASİN AYDOĞAN (32)       ½:½    ÖZGÜN SEYMEN (9)      
 7 ORÇUN ÖNCE (10)          1:0    SERKAN DAĞLAR (33)    
 8 UĞURAY BAŞARGAN (34)     0:1    EMRE PERİHAN (11)     
 9 ONUR SERBEST (12)        1:0    ŞAKİR YENİLMEZ (35)   
10 SERKAN DENİZ (36)        1:0    BURAK KOÇAK (13)      
11 EMRAH DAĞHAN (16)        ½:½    TAMERTAHSİN YENER (37)
12 ENGİN ÇAKIR (38)         1:0    HAKAN OLCAY ONGAR (17)
13 YAKUP ALPARSLAN (18)     0:1    SEMİH HEKİM (42)      
14 TURGAY ATAR (45)         0:1    CAN ÖZKOCA (19)       
15 CİHAN ÇİLOĞLU (20)       1:0    METEHAN AKSÖZEK (44)  
16 MERVE ÖZOKÇU (21)        0:1    CENAP DİZMAN (52)     
17 MESUT ÖZTÜRK (53)        0:1    FATİH YÜCELSİN (22)   
18 A.RIZA ÇEMBER (63)       0:1    TANER KIVILCIM (23)   
19 YUSUFBURAK OKTAY (24)    1:0    RAMAZAN İSKİR (64)    
20 ALPER SOLAKOĞLU (4)      1:0    SERHAT CANDEMİR (48)  
21 ONUR ÖZÇELİK (6)         +:-    FATİH AZKAR (50)      
22 OZAN ÖZDEMİR (49)        0:1    TARIK KAHVECİOĞLU (7) 
23 TUĞBA KOÇAK (14)         1:0    ATİLLA ÇEVLİK (54)    
24 RECEP KESER (51)         0:1    S.AHMET YILMAZ (15)   
25 FERHAT POLAT (55)        0:1    ERCAN ÖZKAN (25)      
26 MEHMET TEKİN (26)        1:0    NAZİF ÇÖKEN (58)      
27 YAVUZ AKALIN (39)        0:1    NİYAZİ SULUDERE (62)  
28 SEDAT YILDIZ (57)        0:1    KİNYAS DEĞİRMENCİ (40)
29 BURAK GÜNDÜZ (41)        1:0    FUAT USLU (68)        
30 OKAN ALDEMİR (43)        1:0    MERT OKAY (70)        
31 RANA ATABEK (69)         0:1    MURAT BURMALI (46)    
32 ÖZCAN SARCAN (47)        +:-    ERSOY ÇETİNKAYA (74)  
33 ONGUN ALTAN (76)         1:0    BYE                   

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KÜÇÜKLER SATRANÇ BİRİNCİLİĞİ - Round 2

Results

No Name                     Result   Name                  

 1 CAN KARAMAN (38)           ½:½    GÖKTUĞ MIZRAK (1)     
 2 ÖZGÜN ÖZUSTA (2)           1:0    MUSTAFASAİD CANLI (35)
 3 BÜŞRA POSHOR (42)          0:1    BURAK DEMİRER (3)     
 4 UMUT KİLİMCİ (4)           0:1    ÖZGÜR ÇATALKILIÇ (37) 
 5 ESATEREN MATAY (44)        0:1    FARUK YILMAZ (9)      
 6 BATUHAN ÖZDEMİR (46)       1:0    ONURCAN ŞİRVAN (13)   
 7 GÜLTUĞGAMZE KUTLU (14)     0:1    ERSOY DOKUMACI (39)   
 8 ZAFER BAŞAR (18)           1:0    AHMET HOŞGÖR (43)     
 9 ÖZGÜN GÖKTAŞ (26)          0:1    BATUHAN NİZAM (47)    
10 MURAT İNAK (48)            1:0    ÖZGE GÜNDÜZ (27)      
11 CUMHUR CANACIK (32)        0:1    YAVUZ GÖRGÜN (49)     
12 SELMAN ALKUR (50)          +:-    SERCAN ŞİRİN (33)     
13 FURKAN KÜSKÜN (34)         1:0    FATİH KÖROLU (51)     
14 OĞUZHAN SARIKULAK (52)     1:0    A.BURAK ER (5)        
15 YUSUF KAZANCI (6)          1:0    FURKAN ÖZAY (23)      
16 BURAK ÇEŞİT (24)           0:1    HİLAL KIRÇİÇEK (7)    
17 OĞUZHAN ZEYTİNOĞLU (8)     +:-    MUSTAFA KAYA (25)     
18 SEDA KAHRAMAN (10)         0:1    ERMAN GÖKDEMİR (29)   
19 EFECAN KOCUKLU (28)        1:0    ELİF ÇİFTÇİ (11)      
20 HAKAN TUFAN (12)           +:-    FURKAN ÜÇKAYA (31)    
21 BURAK ERDİ (30)            1:0    SEDAT CESUR (15)      
22 BARLAS BENKLİ (16)         1:0    ULAŞ EROL (41)        
23 İSMAİL ALTIÇEK (36)        -:+    KADİRCAN ÖNÇLER (17)  
24 AYSUN ÖNALAN (40)          1:0    GÜRCAN AKSAN (19)     
25 MUSTAFA ÖZÇELİKÖRS (20)    1:0    BAHADIR GÜN (45)      
26 EMRE ÇELİK (54)            0:1    ŞAHİKA BUZ (21)       
27 KEMAL KUŞÇU (22)           0:1    BETÜLCANAN KÜÇÜK (53) 

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YILDIZLAR SATRANÇ BİRİNCİLİĞİ - Round 2

Results

No Name                    Result   Name                  

 1 BİLAL BELYURT (39)        0:1    SEDA SİRİ (1)         
 2 DENİZ GÜVENİR (2)         1:0    ENGİN BAYAR (37)      
 3 ÖZKANSADIK GÜNDÜZ (40)    0:1    KORCAN İVEDİ (3)      
 4 AHMET YURTCAN (41)        +:-    MURATCAN CIRIK (5)    
 5 ENESFARUK ERDEK (46)      0:1    ALPTİMUÇİN KOÇAK (9)  
 6 EREN BELLİSOY (48)        1:0    SILA GER (11)         
 7 EMRE ERKOÇ (14)           0:1    ÖZGE KULCANAY (43)    
 8 SELÇUK KAPLAN (18)        0:1    BURHAN SEZGİN (45)    
 9 MEHMET TURAN (50)         1:0    RIDVAN AKÜZÜM (19)    
10 MAHMUT TİREN (56)         1:0    DEVRİMULAŞ UYAN (20)  
11 CEYHUN ALKAN (62)         1:0    SEMİH ONCE (21)       
12 VOLGA BAŞTAN (22)         1:0    EREN ÖZYOL (49)       
13 EREN GİDERLER (64)        ½:½    EREN EKMEN (25)       
14 EMRE KAVASOĞLU (26)       1:0    YİĞİTCAN OKYAY (57)   
15 FURKAN YILMAZ (28)        1:0    BURAK ERBAY (63)      
16 GÖKHAN KOYUNCU (32)       0:1    MEHMETALİ BİRDANE (67)
17 RAHMAN GÖKDERE (66)       0:1    ONUR SEMİZ (27)       
18 SEMİH BİLEK (60)          +:-    N.BURAK AKINCI (4)    
19 ERNUR BALKAN (10)         1:0    SERDAR KARAYER (35)   
20 HAKAN İSTEKLİ (12)        0:1    MUTLU TUNCER (47)     
21 MUSTAFA ERBAŞ (36)        1:0    EMRE KAYA (13)        
22 BURAK AKGÜN (38)          0:1    BİLAL ALP (15)        
23 ONUR KOÇAK (16)           1:0    CİHAN ORTAÇ (51)      
24 SEZER IŞIK (42)           1:0    MELEK GÜRBÜZ (17)     
25 MELİH DOĞAN (44)          0:1    EMİRCAN KARATAŞ (23)  
26 NACİ SIRATÇA (24)         0:1    MEHMET ERKEN (55)     
27 GÖKHAN BARDAK (52)        0:1    FATİH KARAOĞLU (29)   
28 ÖZKAN KOYUNCU (30)        0:1    BATUHAN GÖKÇE (59)    
29 HÜSEYİN KORKMAZ (54)      1:0    KÖKSAL KÖKTAŞ (31)    
30 ZEYNEP GÜRKAYNAK (58)     0:1    GÜVEN SEZER (33)      
31 CÜNEYT VARDAR (34)        0:1    OZAN AYDIN (61)       
32 EMRAH AY (65)             1:0    BYE                   
by Swiss Perfect (TM)  www.swissperfect.com