MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2003 YILI KÜÇÜKLER SATRANÇ BİRİNCİLİĞİ - Round 7

Make your own free website on Tripod.com

Cross Table

No Name                Club                           Total  1    2    3    4    5    6    7  

1  ÖZUSTA, Özgün       MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM           6.5   29:W 27:W 12:W 11:W 14:W  8:W  4:D
2  ERDEMLİ, Kaan       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM         6     42:W 33:W 16:W  5:L 51:W 18:W 10:W
3  ÇATALKILIÇ, Özgür   ÖZEL ATAYURT OKULLARI          6     88:W  9:L 31:W 44:W 11:W 13:W 12:W
4  MIZRAK, Göktuğ      ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM         5.5   41:W 23:W 20:D  9:W 25:W 10:D  1:D
5  ALTINDAĞ, İlker     MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM       5.5   48:W 38:W 13:W  2:W 10:L 19:D 26:W
6  DEMİRER, Burak      MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM       5.5   32:W 21:D 25:L 46:W 45:W 17:W 14:W
7  ÖZDEMİR, Batuhan    ÖZEL ÇAĞFEN                    5.5   54:W 68:W  9:L 32:W 15:D 21:W 22:W
8  NİZAM, Batuhan      ÖZEL ÇAĞFEN                    5.5   76:W 83:W 26:W 25:D 17:W  1:L 19:W
9  AYDEMİR, Deniz      MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM       5     55:+  3:W  7:W  4:L 12:L 38:W 28:W
10 GÜN, Bahadır        ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM         5     63:W 36:W 22:D 20:W  5:W  4:D  2:L
11 İNAK, Murat         ÖZEL ÇAĞFEN                    5     24:W 15:W 28:W  1:L  3:L 42:W 31:W
12 IŞIK, Fatih         MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM       5     35:W 47:W  1:L 42:W  9:W 26:W  3:L
13 IŞIKEL, Melih       MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM       5     37:W 62:W  5:L 68:W 30:W  3:L 39:W
14 ARSLAN, Gözde       MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM       5     59:W 86:W 43:W 30:W  1:L 28:W  6:L
15 SARIKULAK, Oğuzhan  İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU          5     71:W 11:L 56:W 52:W  7:D 43:D 33:W
16 ÖZEN, Çağatay       MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM       5     82:W 80:W  2:L 18:L 37:W 40:W 29:W
17 KAZANCI, Yusuf      19 MAYIS İLKÖĞRETİM            4.5   18:D 50:W 21:W 22:W  8:L  6:L 49:W
18 ERTÜRKAN, Can       ÖZEL ATAYURT OKULLARI          4.5   17:D 45:D 77:W 16:W 20:W  2:L 23:D
19 KİLİMCİ, Umut       MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM       4.5   46:W 52:W 30:L 39:W 23:W  5:D  8:L
20 ERDİ, Burak         MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM       4.5   58:W 53:W  4:D 10:L 18:L 46:W 45:W
21 ÇALIŞ, BurakCan     MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM       4.5   69:W  6:D 17:L 34:W 67:W  7:L 43:W
22 GÖKDEMİR, Erman     MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM       4.5   73:W 64:W 10:D 17:L 49:W 25:W  7:L
23 KAHRAMAN, Seda      AHMET OLCAY İLKÖĞRETİM         4.5   60:W  4:L 54:W 69:W 19:L 32:W 18:D
24 ARTAR, Gamze        YUNUSEMRE İLKÖĞRETİM OKULU     4.5   11:L 71:W 44:L 74:W 36:W 27:D 51:W
25 ELİTOK, Başar       ÖZEL ÇAĞFEN                    4     39:W 51:W  6:W  8:D  4:L 22:L 27:D
26 KOCUKLU, Efecan     MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM       4     31:W 44:W  8:L 36:W 27:W 12:L  5:L
27 ÇİFTÇİ, Elif        AHMET OLCAY İLKÖĞRETİM         4     70:W  1:L 35:W 47:W 26:L 24:D 25:D
28 HOŞGÖR, Ahmet       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM         4     65:W 40:W 11:L 62:W 29:W 14:L  9:L
29 KUTLU, Gamze        BATTALGAZİ İLKÖĞRETİM          4      1:L 59:W 83:W 43:W 28:L 30:W 16:L
30 KÜSKÜN, Furkan      ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET 4     89:W 72:W 19:W 14:L 13:L 29:L 58:W
31 KAHYA, Hüseyin      MEHMETÇİK İLKÖĞRETİM OKULU     4     26:L 55:W  3:L 84:W 47:W 52:W 11:L
32 BOZKAYA, Erdem      MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM           4      6:L 70:W 86:W  7:L 55:W 23:L 57:W
33 NEBİOĞLU, Oğuzhan   MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM       4     61:W  2:L 58:L 48:W 54:W 35:W 15:L
34 YÜCEL, Burak        ÖZEL ÇAĞFEN                    4     38:L  0:+ 46:D 21:L 50:D 41:W 54:W
35 İMAMOĞLU, Erman     MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM       4     12:L 74:W 27:L 64:W 44:W 33:L 52:W
36 KIRÇİÇEK, Hilal     19 MAYIS İLKÖĞRETİM            4     81:W 10:L 57:W 26:L 24:L 66:W 53:W
37 GÖKTAŞ, Özgün       METİN SÖNMEZ İLKÖĞRETİM        4     13:L 81:W 51:L 83:W 16:L 59:W 55:W
38 ŞEREF, Uğurcan      ŞEHİT ALİ GAFFAR OKKAN İLKÖĞRE 4     34:W  5:L 42:L 75:W 68:W  9:L 56:W
39 KARACA, Hasan       19 MAYIS İLKÖĞRETİM            4     25:L 79:W 53:W 19:L 69:W 51:W 13:L
40 GÜLENÇ, Görkem      AHMET OLCAY İLKÖĞRETİM         4     67:W 28:L 69:L 70:W 53:W 16:L 60:+
41 ARICI, Yiğit        MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM           4      4:L 48:L 61:W 72:W 81:W 34:L 70:W
42 ÖNÇLER, KadirCan    MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM           3.5    2:L 60:W 38:W 12:L 72:W 11:L 47:D
43 AYDOĞAN, Gülgün     MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM       3.5   56:W 49:W 14:L 29:L 63:W 15:D 21:L
44 ÖZEN, Furkan        MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM       3.5   66:W 26:L 24:W  3:L 35:L 73:W 48:D
45 SİPAHİOĞLU, Özkan   ÖZEL ÇAĞFEN                    3.5   47:L 18:D 75:W 66:W  6:L 57:W 20:L
46 TÜFEK, Tayfun       MEHMETÇİK İLKÖĞRETİM OKULU     3.5   19:L 61:W 34:D  6:L 80:W 20:L 67:W
47 GÜLTEKİN, Birtan    ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM         3.5   45:W 12:L 87:W 27:L 31:L 76:W 42:D
48 ÇANOĞLU, Aziz       ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET 3.5    5:L 41:W 52:L 33:L 83:+ 63:W 44:D
49 BAYRAK, Emrah       AHMET OLCAY İLKÖĞRETİM         3.5   84:W 43:L 66:D 80:W 22:L 67:W 17:L
50 YAĞCI, Melih        ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM         3.5   53:L 17:L 60:D 73:D 34:D 75:W 66:+
51 DÖNMEZ, Büşra       MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM       3     79:W 25:L 37:W 58:W  2:L 39:L 24:L
52 DİKMENTEPE, Sena    MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM       3     57:W 19:L 48:W 15:L 58:W 31:L 35:L
53 KARATAŞ, Tümay      ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET 3     50:W 20:L 39:L 77:W 40:L 62:W 36:L
54 ÖZTÜRK, Cihan       MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM       3      7:L 85:W 23:L 86:+ 33:L 72:W 34:L
55 KURTARAN, Erinç     ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM         3      9:- 31:L 65:W 71:W 32:L 78:W 37:L
56 SELİKOĞLU, RIDVAN   METİN SÖNMEZ İLKÖĞRETİM        3     43:L 67:D 15:L 60:D 61:W 70:W 38:L
57 AKSOY, Tolga        ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM         3     52:L 63:W 36:L 87:+ 62:W 45:L 32:L
58 BAHÇE, HasanCan     MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM       3     20:L 84:W 33:W 51:L 52:L 69:W 30:L
59 KARATAŞ, Fatih      ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET 3     14:L 29:L 71:L 65:W 64:W 37:L 68:W
60 ELMAS, Egemen       ÖZEL ATAYURT OKULLARI          3     23:L 42:L 50:D 56:D 77:W 68:W 40:-
61 ÖNALAN, Özgenur     ÖZEL YENİ BİN YIL OKULU        3     33:L 46:L 41:L 79:W 56:L 77:W 71:W
62 YÜKSEL, TahaTahsin  AHMET SEZER İLKÖĞRETİM         3     85:W 13:L 72:W 28:L 57:L 53:L 73:W
63 HAFIZ, Efe          MELAHAT ÜNÜGÜR İLKÖĞRETİ       3     10:L 57:L 81:W 85:W 43:L 48:L 69:W
64 İPEK, Akın          İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU          3     75:W 22:L 68:L 35:L 59:L 88:+ 76:W
65 KANDEMİR, RehaU     METİN SÖNMEZ İLKÖĞRETİM        3     28:L 66:L 55:L 59:L 82:W 81:W 74:W
66 YÜCEL, ÖmerEmre     ÖZEL ÇAĞFEN                    2.5   44:L 65:W 49:D 45:L 78:W 36:L 50:-
67 İLHAN, Cihat        ÖZEL ÜMİT İLKÖĞRETİM           2.5   40:L 56:D 73:W 78:W 21:L 49:L 46:L
68 YAMACI, İsmail      BATTALGAZİ İLKÖĞRETİM          2     74:W  7:L 64:W 13:L 38:L 60:L 59:L
69 EROL, Ulaş          ÖZEL YENİ BİN YIL OKULU        2     21:L 88:W 40:W 23:L 39:L 58:L 63:L
70 SEVİM, Mazlum       ÖZEL YENİ BİN YIL OKULU        2     27:L 32:L 88:W 40:L 71:W 56:L 41:L
71 KUTLU, Kemal        BATTALGAZİ İLKÖĞRETİM          2     15:L 24:L 59:W 55:L 70:L 80:W 61:L
72 FERLİBAŞ, Mehmet    ÖZEL ÜMİT İLKÖĞRETİM           2     87:+ 30:L 62:L 41:L 42:L 54:L 80:W
73 DOĞRUSÖZ, Y.Berkan  YUNUSEMRE İLKÖĞRETİM OKULU     2     22:L 75:D 67:L 50:D 84:+ 44:L 62:L
74 KATLAN, Melis       İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU          2     68:L 35:L 76:W 24:L 75:L 79:W 65:L
75 TURGUT, İrem        AHMET SEZER İLKÖĞRETİM         2     64:L 73:D 45:L 38:L 74:W 50:L 78:D
76 YÜCEL, Batuhan      YUNUSEMRE İLKÖĞRETİM OKULU     2      8:L 78:L 74:L 88:W 85:+ 47:L 64:L
77 KÖSE, Aydın         19 MAYIS İLKÖĞRETİM            2     80:L 82:W 18:L 53:L 60:L 61:L 81:W
78 ADALI, Ayça         AHMET SEZER İLKÖĞRETİM         2     83:L 76:W 80:D 67:L 66:L 55:L 75:D
79 DİNÇ, H.Hakan       ORGENERAL HALİL SÖZER İLKÖĞRET 2     51:L 39:L 84:L 61:L 88:W 74:L 82:W
80 KOZANOĞLU, Edanur   ÖZEL ÇAĞFEN                    1.5   77:W 16:L 78:D 49:L 46:L 71:L 72:L
81 UĞUR, Halis         ÖZEL ÜMİT İLKÖĞRETİM           1     36:L 37:L 63:L 82:W 41:L 65:L 77:L
82 KOÇ, Buse           ORGENERAL HALİL SÖZER İLKÖĞRET 1     16:L 77:L 85:L 81:L 65:L  0:+ 79:L
83 AYDEMİR, Batuhan    ÜLKÜ İLKÖĞRETİM OKULU          1     78:W  8:L 29:L 37:L 48:-  0:   0: 
84 TUNCAYLI, M.Emin    ÜLKÜ İLKÖĞRETİM OKULU          1     49:L 58:L 79:W 31:L 73:-  0:   0: 
85 KIZILMEŞE, Ozan     ÜLKÜ İLKÖĞRETİM OKULU          1     62:L 54:L 82:W 63:L 76:-  0:   0: 
86 TAŞKAN, AybarsKerem ŞEHİT ALİ GAFFAR OKKAN İLKÖĞRE 1      0:+ 14:L 32:L 54:-  0:   0:   0: 
87 EKİCİ, Müge         AHMET OLCAY İLKÖĞRETİM         1     72:- 89:+ 47:L 57:-  0:   0:   0: 
88 KAYADİBİ, Tugay     MEHMETÇİK İLKÖĞRETİM OKULU     0      3:L 69:L 70:L 76:L 79:L 64:-  0: 
89 AKDEMİR, Ezgi       ORGENERAL HALİL SÖZER İLKÖĞRET 0     30:L 87:-  0:   0:   0:   0:   0: 
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2003 YILI YILDIZLAR SATRANÇ BİRİNCİLİĞİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2003 YILI YILDIZLAR SATRANÇ BİRİNCİLİĞİ - Round 7

Cross Table

No Name                   Club                           Total  1    2    3    4    5    6    7  

1  Eren BELLİSOY          MUSTAFA KEMAL İLKÖĞRETİM       6.5   36:W 37:W 33:W 32:W  2:W  6:W  5:D
2  Ersoy DOKUMACI         ÖZEL ATAYURT OKULLARI          6     55:W 53:W  8:W 15:W  1:L 11:W  7:W
3  H.Cem EREZ             ÖZEL ATAYURT OKULLARI          6     54:W 18:W 22:W  4:L 45:W 20:W  6:W
4  MustafaSait CANLI      ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET 5.5   65:W 41:W 12:W  3:W  6:L 15:D 19:W
5  Mehmet ERKEN           ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET 5.5   64:W 42:W 32:L 39:W 13:W 21:W  1:D
6  Z.Yağız KOÇAK          ÖZEL ATAYURT OKULLARI          5     62:W 52:W  7:W 11:W  4:W  1:L  3:L
7  Can KARAMANLI          ÖZEL ATAYURT OKULLARI          5     43:W 13:W  6:L  8:W 32:W  9:W  2:L
8  Ümit AKYOL             ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET 5     14:W  9:W  2:L  7:L 30:W 22:W 21:W
9  Eren GİDERLER          ÖZEL ÇAĞFEN                    5     10:W  8:L 34:W 23:W 16:W  7:L 15:W
10 Ömer IŞIK              MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM       5      9:L 56:W 67:+ 30:W 11:L 28:W 20:W
11 Murat BAYRAK           MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM       5     59:W 40:W 38:W  6:L 10:W  2:L 24:W
12 Hüseyin KÖSE           ÖZEL ÇAĞFEN                    5     49:W 21:W  4:L 18:L 39:W 45:W 23:W
13 Türker ŞENGÖZ          ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM         5     46:W  7:L 52:W 27:W  5:L 44:W 26:W
14 Zafer BAŞAR            ÖZEL ATAYURT OKULLARI          5      8:L 64:W 36:W 16:L 33:W 40:W 25:W
15 ÖmerFaruk GÜLER        ÖZEL ÇAĞFEN                    4.5   60:W 67:W 20:W  2:L 22:W  4:D  9:L
16 Emin SARILAR           PORSUK İLKÖĞRETİM OKULU        4.5   27:L 44:W 26:W 14:W  9:L 18:D 48:W
17 Onat OKTAŞ             MELAHAT ÜNÜGÜR İLKÖĞRETİM      4.5   28:W 34:D 29:W 20:L 19:L 33:W 35:W
18 Burak SEFEROĞLU        MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM           4.5   70:W  3:L 51:W 12:W 20:L 16:D 34:W
19 Semih YİĞİT            MEHMETÇİK İLKÖĞRETİM OKULU     4.5   38:L 50:D 48:W 46:W 17:W 35:W  4:L
20 Eren EKMEN             MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM           4     24:W 23:W 15:L 17:W 18:W  3:L 10:L
21 Emre ERKOÇ             BARBAROS İLKÖĞRETİM OKULU      4     50:W 12:L 43:W 38:W 29:W  5:L  8:L
22 Sıla GER               ADALET İLKÖĞRETİM OKULU        4     47:W 51:W  3:L 25:W 15:L  8:L 40:W
23 YunusEmre ÇAĞLAR       MEHMETÇİK İLKÖĞRETİM OKULU     4     61:W 20:L 31:W  9:L 51:W 32:W 12:L
24 Barış ÇÜRÜKOĞLU        MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM       4     20:L 28:L 66:W 61:W 31:W 29:W 11:L
25 Eren ÖZYOL             ORGENERAL HALİL SÖZER İLKÖĞRET 4     34:L 48:W 68:+ 22:L 56:W 27:W 14:L
26 M.Ali ŞİRVAN           BATTALGAZİ İLKÖĞRETİM          4     69:W 32:L 16:L 42:W 43:W 38:W 13:L
27 Görkem ÇAKIR           ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM         4     16:W 33:L 62:W 13:L 59:W 25:L 43:W
28 Koray ERDOĞAN          ŞEHİT ALİ GAFFAR OKKAN İLKÖĞRE 4     17:L 24:W 50:L 55:W 41:W 10:L 39:W
29 Hakan İSTEKLİ          MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM   4     56:W 35:W 17:L 53:W 21:L 24:L 52:W
30 Cumhur ÇANACIK         MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM       4     41:L 65:W 59:W 10:L  8:L 47:W 42:W
31 Naci GÜNGÖR            ÖZEL ÜMİT İLKÖĞRETİM           4     35:L 60:W 23:L 54:W 24:L 55:W 44:W
32 MehmetAli BİRDANE      İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU          3.5   39:W 26:W  5:W  1:L  7:L 23:L 36:D
33 EsatEren MATAY         ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM         3.5   68:W 27:W  1:L 35:D 14:L 17:L 54:W
34 Barlas BENKLİ          MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM           3.5   25:W 17:D  9:L 50:W 35:L 37:W 18:L
35 EmirCan KARATAŞ        BATTALGAZİ İLKÖĞRETİM          3.5   31:W 29:L 42:W 33:D 34:W 19:L 17:L
36 Bilal BELYURT          METİN SÖNMEZ İLKÖĞRETİM        3.5    1:L 66:W 14:L 57:W 38:L 56:W 32:D
37 AliCan DİYARBAKIRLI    PORSUK İLKÖĞRETİM OKULU        3.5   48:W  1:L 46:D 44:L 50:W 34:L 51:W
38 Rahman GÖKTEPE         İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU          3     19:W 63:W 11:L 21:L 36:W 26:L 45:-
39 Cem TOPRAKKAZAN        MEHMETÇİK İLKÖĞRETİM OKULU     3     32:L 72:+ 57:W  5:L 12:L 41:W 28:L
40 Aysun ÖNALAN           ÖZEL YENİ BİN YIL OKULU        3     71:W 11:L 63:W 45:L 53:W 14:L 22:L
41 MehmetCan DİYARBAKIRLI PORSUK İLKÖĞRETİM OKULU        3     30:W  4:L 45:L 49:W 28:L 39:L 60:W
42 Gönül ÇAM              ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET 3     44:W  5:L 35:L 26:L 60:W 49:W 30:L
43 Büşra POSHOR           ÖZEL YENİ BİN YIL OKULU        3      7:L 49:W 21:L 52:W 26:L 53:W 27:L
44 Onur KORUCUOĞLU        MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM       3     42:L 16:L 65:W 37:W 47:W 13:L 31:L
45 Ernur BALKAN           ADALET İLKÖĞRETİM OKULU        3     51:- 47:W 41:W 40:W  3:L 12:L 38:-
46 MehmetMeriç ERSÖZ      ADALET İLKÖĞRETİM OKULU        3     13:L 69:W 37:D 19:L 49:L 50:D 57:W
47 Samet AKYOL            ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET 3     22:L 45:L 71:+ 60:W 44:L 30:L 63:W
48 Mahmut TİREN           ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET 3     37:L 25:L 19:L 69:W 64:W 59:W 16:L
49 Reyhan UYANIK          BARBAROS İLKÖĞRETİM OKULU      3     12:L 43:L 70:W 41:L 46:W 42:L 59:W
50 Canan KÜÇÜK            ÖZEL ÇAĞFEN                    2.5   21:L 19:D 28:W 34:L 37:L 46:D 55:D
51 Furkan ÖZTÜRK          ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM         2.5   45:+ 22:L 18:L 62:W 23:L 54:D 37:L
52 AhmetAlptuğ İLHAN      MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM           2.5   66:W  6:L 13:L 43:L 57:D 61:W 29:L
53 Caner ERDURMAZ         MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM           2.5   72:W  2:L 61:W 29:L 40:L 43:L 58:D
54 ALİ YÜCEYILDIZ         MELAHAT ÜNÜGÜR İLKÖĞRETİ       2.5    3:L 57:L 72:+ 31:L 66:+ 51:D 33:L
55 Erhan ÇİMEN            METİN SÖNMEZ İLKÖĞRETİM        2.5    2:L 61:L 69:W 28:L 63:W 31:L 50:D
56 Emre KAYA              MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM   2.5   29:L 10:L 64:W 65:W 25:L 36:L 62:D
57 Mustafa BAYRAK         ÖZEL ÜMİT İLKÖĞRETİM           2.5   63:L 54:W 39:L 36:L 52:D 62:W 46:L
58 Burçin CAMCI           ÖZEL YENİ BİN YIL OKULU        2.5   67:L 68:L 60:L 66:L 69:W 64:W 53:D
59 Pınar ARTAR            YUNUSEMRE İLKÖĞRETİM OKULU     2     11:L 71:W 30:L 63:W 27:L 48:L 49:L
60 Kaan ELHAN             BARBAROS İLKÖĞRETİM OKULU      2     15:L 31:L 58:W 47:L 42:L 69:W 41:L
61 Emre ÇELİK             İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU          2     23:L 55:W 53:L 24:L 62:D 52:L 64:D
62 Emin AKOĞLU            METİN SÖNMEZ İLKÖĞRETİM        2      6:L 70:W 27:L 51:L 61:D 57:L 56:D
63 Kemal ORDU             BATTALGAZİ İLKÖĞRETİM          2     57:W 38:L 40:L 59:L 55:L 65:W 47:L
64 İrfan ÖZTÜRK           ORGENERAL HALİL SÖZER İLKÖĞRET 1.5    5:L 14:L 56:L 70:W 48:L 58:L 61:D
65 Talha ÖZDEMİR          ORGENERAL HALİL SÖZER İLKÖĞRET 1.5    4:L 30:L 44:L 56:L 70:+ 63:L 69:D
66 Ahmet ERDEM            ÜLKÜ İLKÖĞRETİM OKULU          1     52:L 36:L 24:L 58:W 54:-  0:   0: 
67 Ali DÖNMEZ             23 NİSAN İLKÖĞRETİM OKULU      1     58:W 15:L 10:-  0:   0:   0:   0: 
68 Vedat GÜLHAN           23 NİSAN İLKÖĞRETİM OKULU      1     33:L 58:W 25:-  0:   0:   0:   0: 
69 Ahmet ÖZKUL            ÖZEL ÜMİT İLKÖĞRETİM           .5    26:L 46:L 55:L 48:L 58:L 60:L 65:D
70 Semih ÇAPKAN           ÜLKÜ İLKÖĞRETİM OKULU          0     18:L 62:L 49:L 64:L 65:-  0:   0: 
71 Raşit TEKİN            23 NİSAN İLKÖĞRETİM OKULU      0     40:L 59:L 47:-  0:   0:   0:   0: 
72 A.Kadir SARIKAYA       ÜLKÜ İLKÖĞRETİM OKULU          0     53:L 39:- 54:-  0:   0:   0:   0: 
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2003 YILI GENÇLER SATRANÇ BİRİNCİLİĞİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2003 YILI GENÇLER SATRANÇ BİRİNCİLİĞİ - Round 7

Cross Table

No Name                Club                           Total  1    2    3    4    5    6    7  

1  Özgür KALYONCUOĞLU  ESKİŞEHİR ANADOLU LİSESİ       6.5   68:W 14:W  7:W 13:W  8:W  4:W  2:D
2  Metin BAYKALI       KILIÇOĞLU ANADOLU LİSESİ       6     43:W 70:W  9:W  4:D 15:W 16:W  1:D
3  Can ÇELEBİ          KILIÇOĞLU ANADOLU LİSESİ       6     70:L 29:W 56:W 36:W 43:W  8:W  9:W
4  Uğuray BAŞARGAN     KILIÇOĞLU ANADOLU LİSESİ       5.5   73:W 54:W 39:W  2:D  6:W  1:L 16:W
5  Yasin AYDOĞAN       KILIÇOĞLU ANADOLU LİSESİ       5.5   20:W 30:W 11:W  8:L 26:W  7:D 17:W
6  Mesut ÖZTÜRK        MUZAFFER ÇİL ANADOLU LİSESİ    5.5   33:W 22:D 40:W 12:W  4:L 21:W 31:W
7  Cansu ÖLÇE          ESKİŞEHİR ANADOLU LİSESİ       5.5   67:W 23:W  1:L 44:W 25:W  5:D 15:W
8  Orçun ÖNCE          ESKİŞEHİR ANADOLU LİSESİ       5     47:W 69:W 19:W  5:W  1:L  3:L 26:W
9  Emre PERİHAN        KILIÇOĞLU ANADOLU LİSESİ       5     46:W 45:W  2:L 20:W 39:W 13:W  3:L
10 Serkan DAĞLAR       KILIÇOĞLU ANADOLU LİSESİ       5     24:W 15:D 21:W 17:L 37:W 12:D 27:W
11 Melih TÜRKSEVER     KILIÇOĞLU ANADOLU LİSESİ       5     44:W 36:W  5:L 62:W 27:W 15:L 33:W
12 Özgün SEĞMEN        MUZAFFER ÇİL ANADOLU LİSESİ    5     58:W 66:W 16:D  6:L 41:W 10:D 20:W
13 Tarık KAHVECİOĞLU   ESKİŞEHİR ANADOLU LİSESİ       5     56:W 48:W 28:W  1:L 24:W  9:L 23:W
14 Burak ÖRS           HOCA AHMET YESEVİ LİSESİ       5     65:W  1:L 66:W 24:L 36:W 43:W 25:W
15 Onur SERBEST        KILIÇOĞLU ANADOLU LİSESİ       4.5   57:W 10:D 18:W 42:W  2:L 11:W  7:L
16 Deniz GÜVENİR       ESKİSEHİR ANADOLU LİSESİ       4.5   52:W 35:W 12:D 37:W 17:W  2:L  4:L
17 Semih HEKİM         CUMHURİYET LİSESİ              4.5   78:+ 51:W 37:D 10:W 16:L 18:W  5:L
18 Korcan İVEDİ        ÖZEL ATAYURT OKULLARI          4.5   72:W 21:D 15:L 38:+ 19:W 17:L 37:W
19 OzanDoğan GÜRBÜZ    FATİH FEN LİSESİ               4.5   75:+ 27:W  8:L 41:D 18:L 56:W 38:W
20 Mehmet TEKİN        FATİH FEN LİSESİ               4      5:L 33:W 31:W  9:L 45:W 32:W 12:L
21 Harun BAYKAL        FATİH FEN LİSESİ               4     49:W 18:D 10:L 40:W 42:W  6:L 22:D
22 MehmetAli OLPAK     FATİH FEN LİSESİ               4     26:W  6:D 42:L 29:D 56:D 28:W 21:D
23 Bayram KESKİN       CUMHURİYET LİSESİ              4     76:+  7:L 27:L 72:+ 64:W 34:W 13:L
24 Nazif ÇÖKEN         TURGUT REİS END.MES.LİSESİ     4     10:L 52:W 48:W 14:W 13:L 31:L 46:W
25 Ömer ÇİFTLİK        YUNUSEMRE  TEKNİK VE E.M.L.    4     30:L 73:W 68:W 32:W  7:L 35:W 14:L
26 A.Timuçin KOÇAK     ESKİŞEHİR ANADOLU LİSESİ       4     22:L 59:W 50:W 28:W  5:L 39:W  8:L
27 Fuat USLU           YUNUSEMRE LİSESİ               4     71:W 19:L 23:W 46:W 11:L 30:W 10:L
28 Özlem ERYILMAZ      ÖZEL ATAYURT OKULLARI          4     53:W 38:W 13:L 26:L 55:W 22:L 48:W
29 Mutlu TUNCER        MUZAFFER ÇİL ANADOLU LİSESİ    4     38:D  3:L 57:W 22:D 34:L 51:W 45:W
30 A.Rıza ÇEVİK        ANADOLU TEKNİK LİSESİ          4     25:W  5:L 36:L 66:W 62:W 27:L 44:W
31 Fatih YÜCELSİN      ESKİŞEHİR ANADOLU LİSESİ       4     66:L 49:W 20:L 52:W 47:W 24:W  6:L
32 Murat BURMA         PR.DR.ORHAN OĞUZ LİSESİ        4     41:L 75:+ 47:W 25:L 44:W 20:L 49:W
33 Melih ONUR          YUNUSEMRE  TEKNİK VE E.M.L.    4      6:L 20:L 67:W 69:W 46:W 48:W 11:L
34 Can ÖZKOCA          ATATÜRK ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 4     36:L 60:W 70:W 43:L 29:W 23:L 47:W
35 HakanOlcay ONGAR    ATATÜRK ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 4     61:W 16:L 44:L 70:+ 58:W 25:L 43:W
36 Volkan EFE          KILIÇOĞLU ANADOLU LİSESİ       3.5   34:W 11:L 30:W  3:L 14:L 50:W 39:D
37 Onur VURAL          HOCA AHMET YESEVİ LİSESİ       3.5   60:W 41:W 17:D 16:L 10:L 42:W 18:L
38 Burak KOÇAK         ESKİŞEHİR ANADOLU LİSESİ       3.5   29:D 28:L 72:W 18:- 40:W 41:W 19:L
39 Şeyma KARADUMAN     ESKİSEHİR ANADOLU LİSESİ       3.5   77:W 50:W  4:L 65:W  9:L 26:L 36:D
40 Cüneyt ARIKAN       FATİH ANADOLU LİSESİ           3.5   55:W 42:D  6:L 21:L 38:L 67:W 53:W
41 Battal ULUSOY       YUNUSEMRE  TEKNİK VE E.M.L.    3.5   32:W 37:L 69:W 19:D 12:L 38:L 57:W
42 Şakir YENİLMEZ      ANADOLU TEKNİK LİSESİ          3.5   59:W 40:D 22:W 15:L 21:L 37:L 56:W
43 Özgür ÖNÇEK         MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM           3      2:L 53:W 45:W 34:W  3:L 14:L 35:L
44 A.Taha MÜSLÜMANOĞLU MUZAFFER ÇİL ANADOLU LİSESİ    3     11:L 76:+ 35:W  7:L 32:L 54:W 30:L
45 Yusuf ERKUŞ         KILIÇOĞLU ANADOLU LİSESİ       3     62:W  9:L 43:L 73:+ 20:L 58:W 29:L
46 Merve ÖZOKÇU        ESKİŞEHİR ANADOLU LİSESİ       3      9:L 61:W 64:W 27:L 33:L 62:+ 24:L
47 Ömer ERENTÜRK       KILIÇOĞLU ANADOLU LİSESİ       3      8:L 79:W 32:L 54:W 31:L 61:W 34:L
48 Y.Gökhan ARSLAN     ATATÜRK LİSESİ                 3     63:W 13:L 24:L 60:W 65:+ 33:L 28:L
49 Kani TURAN          PR.DR.ORHAN OĞUZ LİSESİ        3     21:L 31:L 53:L 59:W 71:+ 55:W 32:L
50 H.Hüseyin ÜNVER     FATİH ANADOLU LİSESİ           3      0:+ 39:L 26:L 55:L 68:W 36:L 58:+
51 Cihangir YILMAZ     ANADOLU TEKNİK LİSESİ          3     74:W 17:L 62:L 56:L 57:W 29:L 60:W
52 Barışcan KAYIKÇI    ESKİŞEHİR ANADOLU LİSESİ       3     16:L 24:L 61:W 31:L 63:W 53:L 64:W
53 SEÇKİN KARALAR      ÇİFTELER ŞEHİT OSMAN EML       3     28:L 43:L 49:W 57:L 66:W 52:W 40:L
54 Arif BAŞARGAN       ATATÜRK ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 3     79:+  4:L 65:L 47:L 60:W 44:L 61:W
55 Önder ŞENEL         CUMHURİYET LİSESİ              3     40:L 65:L 77:W 50:W 28:L 49:L 63:W
56 Bülent TAŞDELGEN    HOCA AHMET YESEVİ LİSESİ       2.5   13:L 63:W  3:L 51:W 22:D 19:L 42:L
57 Serhat ÖZDEMİR      FATİH ANADOLU LİSESİ           2.5   15:L 74:D 29:L 53:W 51:L 64:W 41:L
58 Evren KESKİN        MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM           2     12:L 72:L 79:+ 71:W 35:L 45:L 50:-
59 Ömer SEVEN          TURGUT REİS END.MES.LİSESİ     2     42:L 26:L 73:L 49:L 67:L 68:W  0:+
60 Selçuk KIRMA        PR.DR.ORHAN OĞUZ LİSESİ        2     37:L 34:L 63:W 48:L 54:L 69:+ 51:L
61 Yusuf SEVEN         TURGUT REİS END.MES.LİSESİ     2     35:L 46:L 52:L 67:W 69:W 47:L 54:L
62 Ceyhun BİRİCİK      SALİH ZEKİ LİSESİ              2     45:L 71:W 51:W 11:L 30:L 46:-  0: 
63 H.İbrahim KAPANCI   ÇİFTELER ŞEHİT OSMAN EML       2     48:L 56:L 60:L 77:+ 52:L 66:+ 55:L
64 AHMET ÇAKMAK        ÇİFTELER ŞEHİT OSMAN EML       2     69:L 67:W 46:L 68:W 23:L 57:L 52:L
65 Coşkun SAK          SALİH ZEKİ LİSESİ              2     14:L 55:W 54:W 39:L 48:-  0:   0: 
66 H.Yiğit LEGÖZ       GAZİ LİSESİ                    1     31:W 12:L 14:L 30:L 53:L 63:-  0: 
67 Mehmet KARAGÖZ      MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM           1      7:L 64:L 33:L 61:L 59:W 40:L 68:-
68 M.Emin AKSOY        CUMHURİYET LİSESİ              1      1:L 77:W 25:L 64:L 50:L 59:L 67:-
69 Hamza TOSUN         ATATÜRK LİSESİ                 1     64:W  8:L 41:L 33:L 61:L 60:-  0: 
70 HÜSEYİN MAHMUTOĞLU  GAZİ LİSESİ                    1      3:W  2:L 34:L 35:-  0:   0:   0: 
71 Yasin YİĞİT         ATATÜRK LİSESİ                 1     27:L 62:L 74:+ 58:L 49:-  0:   0: 
72 Ongun ALTAN         ÖZEL ATAYURT OKULLARI          1     18:L 58:W 38:L 23:-  0:   0:   0: 
73 Mesut BAYRAKTAR     GAZİ LİSESİ                    1      4:L 25:L 59:W 45:-  0:   0:   0: 
74 Mert OKAY           YUNUSEMRE LİSESİ               .5    51:L 57:D 71:-  0:   0:   0:   0: 
75 Aytaç HÜNAL         PR.DR.ORHAN OĞUZ LİSESİ        0     19:- 32:-  0:   0:   0:   0:   0: 
76 ErayMelik ÖZBEK     MUZAFFER ÇİL ANADOLU LİSESİ    0     23:- 44:-  0:   0:   0:   0:   0: 
77 Erkan GÖLCÜK        SALİH ZEKİ LİSESİ              0     39:L 68:L 55:L 63:-  0:   0:   0: 
78 Merve ŞAHİN         HOCA AHMET YESEVİ LİSESİ       0     17:-  0:   0:   0:   0:   0:   0: 
79 Mikail SOMAY        YUNUSEMRE LİSESİ               0     54:- 47:L 58:-  0:   0:   0:   0: