ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM OKULU KÜÇÜKLER SATRANÇ TURNUVASI - Round 1

Make your own free website on Tripod.com

List of Players

No   Name                   Feder Club                          

1.   Deniz AYDEMİR          1997  MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM      
2.   Yağız KURT             1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
3.   Yiğit ARICI            1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
4.   Hasan YATAN            1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
5.   BergEmir ERDİNÇ        1996  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
6.   Erinç KURTARAN         1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
7.   AhmetCan KÜÇÜKKÖSELECİ 1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
8.   BiranAli SİYAHİ        1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
9.   Defne TARIM            1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
10.  Alkım DUMAN            1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
11.  Kuthan ERDEMLİ         1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
12.  Eren TEKGÖZ            1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
13.  Sinan SEZER            1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
14.  Esra ÇİFTÇİ            1996  AHMET OLCAY İLKÖĞRETİM        
15.  Nilay RALLAS           1996  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
16.  Berkay YILDIZ          1996  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
17.  Emre GÜNTAN            1996  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
18.  Erdem BOZKAYA          1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
19.  Utku ALTUNTAŞ          1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
20.  Eylem ÇELİK            1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
21.  Burak ÖCALAN           1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
22.  Beste YILDIZ           1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
23.  Bartu ERKOYUN          1996  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
24.  Orhun PINARBAŞI        1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
25.  YağmurEkin BİLİR       1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
26.  Ayhan DAĞAŞAN          1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
27.  Büşra BENKLİ           1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
28.  Pelin AKÇAY            1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
29.  İsmet ŞAHİN            1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
30.  Taha GÖKÇEN            1996  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
31.  Ömer ÖZEN              1996  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
32.  Göktuğ İLHAN           1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
33.  Ayberk KATI            1996  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
34.  Doğukan BAYUK          1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
35.  Furkan OĞUZ            1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
36.  Ahmet ÜNAL             1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
37.  Buğrahan ÜNVER         1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
38.  H.İbrahim KOVAN        1996  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
39.  Onur AYDINOĞLU         1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
40.  Nesli GERAY            1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
41.  Sabri KARABAĞLI        1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
42.  Doğukan DEMİR          1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
43.  Beril ÜLKÜSEVER        1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
44.  Korgün YÜKSEL          1995  MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
45.  Furkan ÖZEN            1996  MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM      
46.  Cem GÜNDÜZ             1995  MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
47.  Beyzanur NEBİOĞLU      1996  MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
48.  Fatih KARATAŞ          1995  ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET
49.  Burçin VATANSEVER      1995  ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET
50.  Özlem ÖNAL             1995  ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET
51.  Caner BAŞAR            1996  ÖZEL ATAYURT OKULLARI         
52.  Furkan CİRİT           1995  ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
53.  HüseyinAkın KANDEMİR   1995  ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
54.  Deniz ÖZMEN            1995  ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
55.  Oğuz TARHAN            1996  ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
56.  RahmiCan ÖZMEN         1995  ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
57.  Deniz ÖZSALTIK         1995  ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
58.  Erge ARSLAN            1995  ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
59.  OZAN DİNÇ              1995  ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
60.  Çağıl REHNİ            1995  ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
61.  OzanEge AŞKAN          1995  ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
62.  Atakan SATIROĞLU       1995  ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
63.  Ertürk BEKDEMİR        1995  ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
64.  İdil ÖZÇELİK           1997  ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
65.  Çiğdem ONAR            1995  ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
66.  UmutCem ENTOK          1995  ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
67.  Kağan GÜÇLÜER          1995  ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
68.  Çağatay ONAR           1995  ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
69.  Duygu TÜRBEDAR         1996  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
70.  Doğacan ÖZİL           1996  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
71.  ÖmerFatih BAŞHAN       1996  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
72.  Gönenç MOĞOL           1996  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
73.  Furkan DEMİRKAZIKSOY   1996  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
74.  Berke SAKIZCI          1996  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
75.  Gülçe TOKYOL           1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
76.  Mert AYDEMİR           1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
77.  OnurAlp ÇAKIR          1997  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
78.  Baran ÇEVİK            1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
79.  Zeynep UÇAR            1997  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
80.  Ezgi MIZRAKLI          1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
81.  Berkant YAVUZ          1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
82.  Gökberk MUSAOĞLU       1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
83.  Ekin TANIR             1996  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
84.  DerinMert ATAMAN       1997  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
85.  Firüzhan BAYAR         1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
86.  Emre ÇENGELLİ          1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
87.  Mutlu ALANER           1997  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
88.  Atam ERKARA            1996  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
89.  Batuhan GÜL            1996  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
90.  Sinan ÖZTÜRK           1996  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
91.  SeraCansın DELİCELİ    1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
92.  Nihan ÜÇER             1996  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
93.  Barış SUĞUR            1996  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
94.  Pınar AKIN             1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
95.  Seray YAVAŞ            1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
96.  Bahadır AKÇEŞME        1996  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
97.  Can DENİZ              1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
98.  EbrarEkin TÜYLÜ        1995  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
99.  Doğuhan YASTIKÇI       1996  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
100. Selçuk EROL            1996  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
101. Efe KEBAPÇI            1996  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
102. İsmail ÖZEL            1996  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
103. Furkan ÖZLER           1996  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
104. Atakan ERSOYLU         1997  ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
105. Aycan YUNUSOĞLU        1996  ÖZEL ÇAĞFEN                   
106. Batur GÜRGAN           1996  ÖZEL ÇAĞFEN                   
107. İlayda ÇELİKER         1996  ÖZEL ÇAĞFEN                   
108. Fatih AKKOYUN          1995  ÖZEL ÇAĞFEN                   
109. Kerem KÜRKÇÜOĞLU       1996  ÖZEL ÇAĞFEN                   
110. Gözde YAZICI                                               
111. Sercan ÖZDİLEK         1995  ÖZEL ÇAĞFEN                   
112. İlayda KINCAL          1996  ÖZEL ÇAĞFEN                   
113. Berk ÖZTEKİN           1996  ÖZEL ÇAĞFEN                   
114. İbrahim ŞAHBAZ         1996  ÖZEL ÇAĞFEN                   
115. Enis TOZMAN                                                
116. Ege İSTATİNCE                                              

Results

No Name                   Total  Result   Name             Total

 1 Deniz AYDEMİR          [0]      +:-    Erge ARSLAN      [0]  
 2 OZAN DİNÇ              [0]      1:0    Yağız KURT       [0]  
 3 Yiğit ARICI            [0]      1:0    Çağıl REHNİ      [0]  
 4 OzanEge AŞKAN          [0]      0:1    Hasan YATAN      [0]  
 5 BergEmir ERDİNÇ        [0]      1:0    Atakan SATIROĞLU [0]  
 6 Ertürk BEKDEMİR        [0]      0:1    Erinç KURTARAN   [0]  
 7 AhmetCan KÜÇÜKKÖSELECİ [0]      +:-    İdil ÖZÇELİK     [0]  
 8 Çiğdem ONAR            [0]      0:1    BiranAli SİYAHİ  [0]  
 9 Defne TARIM            [0]      1:0    UmutCem ENTOK    [0]  
10 Kağan GÜÇLÜER          [0]      0:1    Alkım DUMAN      [0]  
11 Kuthan ERDEMLİ         [0]      1:0    Çağatay ONAR     [0]  
12 Duygu TÜRBEDAR         [0]      0:1    Eren TEKGÖZ      [0]  
13 Sinan SEZER            [0]      1:0    Doğacan ÖZİL     [0]  
14 ÖmerFatih BAŞHAN       [0]      0:1    Esra ÇİFTÇİ      [0]  
15 Nilay RALLAS           [0]      1:0    Gönenç MOĞOL     [0]  
16 Furkan DEMİRKAZIKSOY   [0]      ½:½    Berkay YILDIZ    [0]  
17 Emre GÜNTAN            [0]      0:1    Berke SAKIZCI    [0]  
18 Gülçe TOKYOL           [0]      0:1    Erdem BOZKAYA    [0]  
19 Utku ALTUNTAŞ          [0]      -:+    Mert AYDEMİR     [0]  
20 OnurAlp ÇAKIR          [0]      0:1    Eylem ÇELİK      [0]  
21 Burak ÖCALAN           [0]      0:1    Baran ÇEVİK      [0]  
22 Zeynep UÇAR            [0]      0:1    Beste YILDIZ     [0]  
23 Bartu ERKOYUN          [0]      -:+    Ezgi MIZRAKLI    [0]  
24 Berkant YAVUZ          [0]      0:1    Orhun PINARBAŞI  [0]  
25 YağmurEkin BİLİR       [0]      0:1    Gökberk MUSAOĞLU [0]  
26 Ekin TANIR             [0]      0:1    Ayhan DAĞAŞAN    [0]  
27 Büşra BENKLİ           [0]      +:-    DerinMert ATAMAN [0]  
28 Firüzhan BAYAR         [0]      ½:½    Pelin AKÇAY      [0]  
29 İsmet ŞAHİN            [0]      -:+    Emre ÇENGELLİ    [0]  
30 Mutlu ALANER           [0]      ½:½    Taha GÖKÇEN      [0]  
31 Ömer ÖZEN              [0]      1:0    Atam ERKARA      [0]  
32 Batuhan GÜL            [0]      0:1    Göktuğ İLHAN     [0]  
33 Ayberk KATI            [0]      1:0    Sinan ÖZTÜRK     [0]  
34 SeraCansın DELİCELİ    [0]      -:+    Doğukan BAYUK    [0]  
35 Furkan OĞUZ            [0]      1:0    Nihan ÜÇER       [0]  
36 Barış SUĞUR            [0]      -:+    Ahmet ÜNAL       [0]  
37 Buğrahan ÜNVER         [0]      +:-    Pınar AKIN       [0]  
38 Seray YAVAŞ            [0]      1:0    H.İbrahim KOVAN  [0]  
39 Onur AYDINOĞLU         [0]      1:0    Bahadır AKÇEŞME  [0]  
40 Can DENİZ              [0]      ½:½    Nesli GERAY      [0]  
41 Sabri KARABAĞLI        [0]      1:0    EbrarEkin TÜYLÜ  [0]  
42 Doğuhan YASTIKÇI       [0]      -:+    Doğukan DEMİR    [0]  
43 Beril ÜLKÜSEVER        [0]      0:1    Selçuk EROL      [0]  
44 Efe KEBAPÇI            [0]      +:-    Korgün YÜKSEL    [0]  
45 Furkan ÖZEN            [0]      +:-    İsmail ÖZEL      [0]  
46 Furkan ÖZLER           [0]      0:1    Cem GÜNDÜZ       [0]  
47 Beyzanur NEBİOĞLU      [0]      1:0    Atakan ERSOYLU   [0]  
48 Aycan YUNUSOĞLU        [0]      0:1    Fatih KARATAŞ    [0]  
49 Burçin VATANSEVER      [0]      1:0    Batur GÜRGAN     [0]  
50 İlayda ÇELİKER         [0]      0:1    Özlem ÖNAL       [0]  
51 Caner BAŞAR            [0]      0:1    Fatih AKKOYUN    [0]  
52 Kerem KÜRKÇÜOĞLU       [0]      -:+    Furkan CİRİT     [0]  
53 HüseyinAkın KANDEMİR   [0]      1:0    Gözde YAZICI     [0]  
54 Sercan ÖZDİLEK         [0]      1:0    Deniz ÖZMEN      [0]  
55 Oğuz TARHAN            [0]      0:1    İlayda KINCAL    [0]  
56 Berk ÖZTEKİN           [0]      +:-    RahmiCan ÖZMEN   [0]  
57 Deniz ÖZSALTIK         [0]      0:1    İbrahim ŞAHBAZ   [0]  
58 Enis TOZMAN            [0]      +:-    BYE                   
ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM OKULU YILDIZLAR SATRANÇ TURNUVASI

ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM OKULU YILDIZLAR SATRANÇ TURNUVASI - Round 1

List of Players

No   Name               Feder Loc  Club                          

1.   Batuhan NİZAM      1992  1547 ÖZEL ÇAĞFEN                   
2.   Burak DEMİRER      1993  1529 MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
3.   Bahadır GÜN        1993  1498 ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
4.   Göktuğ MIZRAK      1992  1494 ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
5.   Kaan ERDEMLİ       1992  1486 ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
6.   Murat İNAK         1993  1458 ÖZEL ÇAĞFEN                   
7.   Umut KİLİMCİ       1993  1450 MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
8.   Başar ELİTOK       1992  1450 ÖZEL ÇAĞFEN                   
9.   Efecan KOCUKLU     1994  1412 MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM      
10.  Fatih IŞIK         1994  1408 MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM      
11.  Gülgün AYDOĞAN     1994  1348 MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM      
12.  Görkem ÇAKIR       1992  1329 ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
13.  Melih IŞIKEL       1994  1303 MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM      
14.  Batuhan ÖZDEMİR    1992  1299 ÖZEL ÇAĞFEN                   
15.  KadirCan ÖNÇLER    1992  1288 MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
16.  Çağatay ÖZEN       1994  1285 MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM      
17.  Oğuzhan NEBİOĞLU   1994  1279 MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
18.  İlker ALTINDAĞ     1994  1274 MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM      
19.  Melih YAĞCI        1994  1268 ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
20.  Canberk GÜROL      1993  1267 ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
21.  Burak ERDİ         1994  1264 MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM      
22.  Erman GÖKDEMİR     1994  1260 MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM      
23.  BurakCan ÇALIŞ     1993  1257 MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
24.  TunaAlp HARMANCI   1994  1229 ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
25.  Sena DİKMENTEPE    1994  1228 MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
26.  Furkan KÜSKÜN      1993  1224 ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET
27.  Gözde ARSLAN       1994  1223 MUALLA ZEYREK İLKÖĞRETİM      
28.  Alptuğ ÇAKIR       1993  1203 ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
29.  Yusuf KAZANCI      1992  1200 19 MAYIS İLKÖĞRETİM           
30.  SEDA KAHRAMAN      1992  1200 AHMET OLCAY İLKÖĞRETİM        
31.  Elif ÇİFTÇİ        1993  1200 AHMET OLCAY İLKÖĞRETİM        
32.  Ezgi KARATAY       1992  1200 PİLOT BİNBAŞI ALİ TEKİN İLKÖĞR
33.  Baran KOYLU        1994  1200 ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
34.  Yiğit YÜRÜTÜCÜ     1993  1200 ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
35.  YarkınDeniz ÇETİN  1994  1200 ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
36.  Tolga AKSOY        1992  1200 ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
37.  Cem OYMAN          1993  1200 ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
38.  Burak YÜCEL        1993  1200 ÖZEL ÇAĞFEN                   
39.  Özkan SİPAHİOĞLU   1992  1200 ÖZEL ÇAĞFEN                   
40.  Yasin METİN        1992       19 MAYIS İLKÖĞRETİM           
41.  Aydın KÖSE         1992       19 MAYIS İLKÖĞRETİM           
42.  Hasan KARACA       1992       19 MAYIS İLKÖĞRETİM           
43.  Burak KEPİR        1992       19 MAYIS İLKÖĞRETİM           
44.  Seyfi KAZANCI      1992       19 MAYIS İLKÖĞRETİM           
45.  Emre YILMAZ        1992       19 MAYIS İLKÖĞRETİM           
46.  Birol SAĞLAM       1992       19 MAYIS İLKÖĞRETİM           
47.  Hilal KIRÇİÇEK     1992       19 MAYIS İLKÖĞRETİM           
48.  Osman YAŞA         1993       19 MAYIS İLKÖĞRETİM           
49.  Görkem GÜLENÇ      1993       AHMET OLCAY İLKÖĞRETİM        
50.  Ayşe GÜNER         1993       AHMET OLCAY İLKÖĞRETİM        
51.  Müge EKİCİ         1993       AHMET OLCAY İLKÖĞRETİM        
52.  Dilek DİLEK        1993       AHMET OLCAY İLKÖĞRETİM        
53.  Çağla KURTULAN     1993       AHMET OLCAY İLKÖĞRETİM        
54.  Buket AKTAŞ        1994       CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU   
55.  Ömer ÖZKILIÇ       1994       CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU   
56.  Burak CANASLAN     1994       CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU   
57.  Utku ŞAHİNALP      1994       MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
58.  Murat ARSLAN       1994       MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
59.  Elif ADAYLAR       1994       MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
60.  Berkay TUNCEL      1994       MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
61.  Dilan AKYOL        1994       MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
62.  H.Mert SARILAR     1994       MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
63.  Aybike ÇİFTÇİ      1994       MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
64.  Ayşen KOVAN        1992       MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
65.  Burak ARSLAN       1994       MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
66.  Özgün KOŞDERE      1994       MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
67.  Berçin EYECİ       1994       MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
68.  Sercan AKCAN       1992       MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
69.  Selen GÜVENİR      1993       MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
70.  Cihan ÖZTÜRK       1992       MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
71.  Mert EDİZGİL       1992       MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
72.  Erman İMAMOĞLU     1992       MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
73.  Aziz ÇANOĞLU       1993       ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET
74.  Ahmet BUZACI       1994       ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET
75.  Tümay KARATAŞ      1992       ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET
76.  Cenk ASLAN         1994       ÖZEL ATAYURT OKULLARI         
77.  Çağıl KÖROĞLU      1994       ÖZEL ATAYURT OKULLARI         
78.  Barış TAŞÇIOĞLU    1993       ÖZEL ATAYURT OKULLARI         
79.  Can ERTÜRKAN       1993       ÖZEL ATAYURT OKULLARI         
80.  İzelZeynep ERDAL   1993       ÖZEL ATAYURT OKULLARI         
81.  Gözde YÜKSEL       1993       ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
82.  Çağrı KAPAN        1994       ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
83.  ElifBuse ŞENER     1994       ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
84.  Çağatay GÜÇLÜ      1993       ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
85.  Melis KATLAN       1993       ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
86.  ALPER AYANOĞLU     1994       ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
87.  Yiğitalp ÖZÇELİK   1994       ÖZEL BİLİM ÇOÇUK KULÜBÜ       
88.  Aygen BOZKURT      1994       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
89.  Tuğçe TAÇYILDIZ    1992       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
90.  Türker ŞENGÖZ      1992       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
91.  Anıl KIRAR         1994       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
92.  Elif ŞEN           1992       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
93.  Deniz ABADAN       1994       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
94.  Özgün ERTAN        1994       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
95.  Emre ÖÇ            1994       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
96.  Erkan AKSOYLU      1994       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
97.  Buğra BANAZ        1992       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
98.  EdaNur KAHVECİOĞLU 1994       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
99.  Onur CURAOĞLU      1994       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
100. Yiğithan TEZGÖREN  1992       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
101. Neslihan ŞİRVAN    1992       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
102. Ufuk ARISOY        1992       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
103. Görkem BİR         1993       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
104. Birtan GÜLTEKİN    1992       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
105. Bahadır OKUMUŞ     1992       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
106. İrem YILDIRIM      1992       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
107. Etkin TATAR        1994       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
108. Fuat TİRYAKİ       1993       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
109. Sinan SARAÇOĞLU    1992       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
110. Öykü ÖZGÜR         1994       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
111. Alp ÖZPINAR        1992       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
112. Müge UÇAR          1992       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
113. Efe KUŞ            1992       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
114. Deniz SİVAS        1993       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
115. Alp GİRAY          1994       ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM        
116. Ömer YÜCEL         1993       ÖZEL ÇAĞFEN                   
117. UğurCan ŞEREF      1992       ŞEHİT ALİ GAFFAR OKKAN İLKÖĞRE
118. AybarsKerem TAŞKAN 1994       ŞEHİT ALİ GAFFAR OKKAN İLKÖĞRE
119. Kübra OKNİ                                                  
120. Cem ARSLAN                                                  

Results

No Name              Total  Result   Name               Total

 1 Batuhan NİZAM     [0]      +:-    Berkay TUNCEL      [0]  
 2 Dilan AKYOL       [0]      -:-    Burak DEMİRER      [0]  
 3 Bahadır GÜN       [0]      +:-    H.Mert SARILAR     [0]  
 4 Aybike ÇİFTÇİ     [0]      0:1    Göktuğ MIZRAK      [0]  
 5 Kaan ERDEMLİ      [0]      +:-    Ayşen KOVAN        [0]  
 6 Burak ARSLAN      [0]      -:+    Murat İNAK         [0]  
 7 Umut KİLİMCİ      [0]      +:-    Özgün KOŞDERE      [0]  
 8 Berçin EYECİ      [0]      -:+    Başar ELİTOK       [0]  
 9 Efecan KOCUKLU    [0]      1:0    Sercan AKCAN       [0]  
10 Selen GÜVENİR     [0]      0:1    Fatih IŞIK         [0]  
11 Gülgün AYDOĞAN    [0]      ½:½    Cihan ÖZTÜRK       [0]  
12 Mert EDİZGİL      [0]      1:0    Görkem ÇAKIR       [0]  
13 Melih IŞIKEL      [0]      0:1    Erman İMAMOĞLU     [0]  
14 Aziz ÇANOĞLU      [0]      1:0    Batuhan ÖZDEMİR    [0]  
15 KadirCan ÖNÇLER   [0]      -:+    Ahmet BUZACI       [0]  
16 Tümay KARATAŞ     [0]      +:-    Çağatay ÖZEN       [0]  
17 Oğuzhan NEBİOĞLU  [0]      1:0    Cenk ASLAN         [0]  
18 Çağıl KÖROĞLU     [0]      0:1    İlker ALTINDAĞ     [0]  
19 Melih YAĞCI       [0]      +:-    Barış TAŞÇIOĞLU    [0]  
20 Can ERTÜRKAN      [0]      1:0    Canberk GÜROL      [0]  
21 Burak ERDİ        [0]      +:-    İzelZeynep ERDAL   [0]  
22 Gözde YÜKSEL      [0]      0:1    Erman GÖKDEMİR     [0]  
23 BurakCan ÇALIŞ    [0]      +:-    Çağrı KAPAN        [0]  
24 ElifBuse ŞENER    [0]      0:1    TunaAlp HARMANCI   [0]  
25 Sena DİKMENTEPE   [0]      +:-    Çağatay GÜÇLÜ      [0]  
26 Melis KATLAN      [0]      0:1    Furkan KÜSKÜN      [0]  
27 Gözde ARSLAN      [0]      +:-    ALPER AYANOĞLU     [0]  
28 Yiğitalp ÖZÇELİK  [0]      -:+    Alptuğ ÇAKIR       [0]  
29 Yusuf KAZANCI     [0]      1:0    Aygen BOZKURT      [0]  
30 Tuğçe TAÇYILDIZ   [0]      0:1    SEDA KAHRAMAN      [0]  
31 Elif ÇİFTÇİ       [0]      ½:½    Türker ŞENGÖZ      [0]  
32 Anıl KIRAR        [0]      0:1    Ezgi KARATAY       [0]  
33 Baran KOYLU       [0]      1:0    Elif ŞEN           [0]  
34 Deniz ABADAN      [0]      0:1    Yiğit YÜRÜTÜCÜ     [0]  
35 YarkınDeniz ÇETİN [0]      +:-    Özgün ERTAN        [0]  
36 Emre ÖÇ           [0]      1:0    Tolga AKSOY        [0]  
37 Cem OYMAN         [0]      1:0    Erkan AKSOYLU      [0]  
38 Buğra BANAZ       [0]      -:-    Burak YÜCEL        [0]  
39 Özkan SİPAHİOĞLU  [0]      1:0    EdaNur KAHVECİOĞLU [0]  
40 Onur CURAOĞLU     [0]      0:1    Yasin METİN        [0]  
41 Aydın KÖSE        [0]      1:0    Yiğithan TEZGÖREN  [0]  
42 Neslihan ŞİRVAN   [0]      0:1    Hasan KARACA       [0]  
43 Burak KEPİR       [0]      0:1    Ufuk ARISOY        [0]  
44 Görkem BİR        [0]      1:0    Seyfi KAZANCI      [0]  
45 Emre YILMAZ       [0]      0:1    Birtan GÜLTEKİN    [0]  
46 Bahadır OKUMUŞ    [0]      1:0    Birol SAĞLAM       [0]  
47 Hilal KIRÇİÇEK    [0]      1:0    İrem YILDIRIM      [0]  
48 Etkin TATAR       [0]      -:+    Osman YAŞA         [0]  
49 Görkem GÜLENÇ     [0]      -:-    Fuat TİRYAKİ       [0]  
50 Sinan SARAÇOĞLU   [0]      1:0    Ayşe GÜNER         [0]  
51 Müge EKİCİ        [0]      0:1    Öykü ÖZGÜR         [0]  
52 Alp ÖZPINAR       [0]      +:-    Dilek DİLEK        [0]  
53 Çağla KURTULAN    [0]      +:-    Müge UÇAR          [0]  
54 Efe KUŞ           [0]      1:0    Buket AKTAŞ        [0]  
55 Ömer ÖZKILIÇ      [0]      0:1    Deniz SİVAS        [0]  
56 Alp GİRAY         [0]      0:1    Burak CANASLAN     [0]  
57 Utku ŞAHİNALP     [0]      -:+    Ömer YÜCEL         [0]  
58 UğurCan ŞEREF     [0]      +:-    Murat ARSLAN       [0]  
59 Elif ADAYLAR      [0]      -:+    AybarsKerem TAŞKAN [0]  
ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLER SATRANÇ TURNUVASI

ÖZEL ÇAĞDAŞ İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLER SATRANÇ TURNUVASI - Round 1

List of Players

No  Name                Feder Loc  Club                          

1.  Özgür KALYONCUOĞLU  1985  1852 ESKİŞEHİR ANADOLU LİSESİ      
2.  Özgün ÖZUSTA        1992  1683 MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
3.  Eren BELLİSOY       1990  1600 MUSTAFA KEMAL İLKÖĞRETİM      
4.  Z.Yağız KOÇAK       1991  1576 ÖZEL ATAYURT OKULLARI         
5.  Deniz GÜVENİR       1988  1568 ESKİSEHİR ANADOLU LİSESİ      
6.  H.Cem EREZ          1990  1520 ÖZEL ATAYURT OKULLARI         
7.  Can KARAMANLI       1991  1500 ÖZEL ATAYURT OKULLARI         
8.  Eren EKMEN          1990  1425 MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
9.  Barlas BENKLİ       1991  1419 MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
10. Cansu ÖLÇE          1986  1400 ESKİŞEHİR ANADOLU LİSESİ      
11. Mehmet ERKEN        1990  1354 ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET
12. Mahmut TİREN        1989  1347 ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET
13. MustafaSait CANLI   1991  1323 ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET
14. ÖmerFaruk GÜLER     1990  1323 ÖZEL ÇAĞFEN                   
15. Hüseyin KÖSE        1990  1321 ÖZEL ÇAĞFEN                   
16. Zafer BAŞAR         1991  1318 ÖZEL ATAYURT OKULLARI         
17. Y.Şahin SARIKAYA    1988  1307 ATATÜRK ANADOLU MESLEK LİSESİ 
18. Mesut ÖZTÜRK        1987  1287 MUZAFFER ÇİL ANADOLU LİSESİ   
19. Naci SIRATÇA        1988  1256 ESKİSEHİR ANADOLU LİSESİ      
20. Onur KORUCUOĞLU     1991  1256 MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
21. Cumhur ÇANACIK      1991  1245 MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
22. Aytaç KUKBİ         1990  1218 MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
23. Burak SEFEROĞLU     1990  1200 MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
24. Onat OKTAŞ          1990  1200 MELAHAT ÜNÜGÜR İLKÖĞRETİM     
25. İ.Göksel KART       1991  1200 MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
26. Tuğba OKNİ          1989  1200 PİLOT BİNBAŞI ALİ TEKİN İLKÖĞR
27. Canan KÜÇÜK         1990  1200 ÖZEL ÇAĞFEN                   
28. Bekir ERİK          1991       19 MAYIS İLKÖĞRETİM           
29. GÜNAYDIN HÜRMETLİ   1989       AV.ŞAHAP DEMİREL İLKÖĞRETİM   
30. Abdil ÖZTÜRK        1990       AV.ŞAHAP DEMİREL İLKÖĞRETİM   
31. Hakan ÖZDEMİR       1990       AV.ŞAHAP DEMİREL İLKÖĞRETİM   
32. MustafaKemal KILINÇ 1987       BOZÜYÜK TEKNİK VE ENDÜSTRİ MES
33. Hüseyin DURGUT      1988       CUMHURİYET LİSESİ             
34. Erdoğan SAVAŞTAER   1988       CUMHURİYET LİSESİ             
35. Uğur ŞEN            1988       CUMHURİYET LİSESİ             
36. Ozan KÖROĞLU        1988       ESKİSEHİR ANADOLU LİSESİ      
37. Ahmet YAZAR         1988       ESKİSEHİR ANADOLU LİSESİ      
38. A.Timuçin KOÇAK     1988       ESKİŞEHİR ANADOLU LİSESİ      
39. İbrahim ERKAN                  FATİH ANADOLU LİSESİ          
40. Volga BAŞTAN                   FATİH ANADOLU LİSESİ          
41. Burhan SEZGİN                  FATİH ANADOLU LİSESİ          
42. Ercan KADIOĞLU                 FATİH ANADOLU LİSESİ          
43. H.Yiğit LEGÖZ       1987       GAZİ LİSESİ                   
44. Gülsüm TEKİN        1988       GAZİ LİSESİ                   
45. Erkan YILMAZ        1988       GAZİ LİSESİ                   
46. HÜSEYİN MAHMUTOĞLU  1986       GAZİ LİSESİ                   
47. Duygu YOLGEÇEN      1988       GAZİ LİSESİ                   
48. İsmail ATEŞ         1991       MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
49. Ömer CAN            1990       MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
50. Caner ERDURMAZ      1991       MAT-FKB ÖZEL GELİŞİM          
51. Efe HAFIZ           1992       MELAHAT ÜNÜGÜR İLKÖĞRETİ      
52. Murat SARIYILDIZ    1990       MELAHAT ÜNÜGÜR İLKÖĞRETİM     
53. Türker ÖZKIR        1991       MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
54. Ömer IŞIK           1990       MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
55. Atacan AŞÇI         1991       MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
56. Barış ÇÜRÜKOĞLU     1991       MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
57. Osman AVCI          1991       MURAT ATILGAN İLKÖĞRETİM      
58. Mutlu TUNCER        1988       MUZAFFER ÇİL ANADOLU LİSESİ   
59. A.Taha MÜSLÜMANOĞLU 1987       MUZAFFER ÇİL ANADOLU LİSESİ   
60. Basri ŞANLI         1986       MUZAFFER ÇİL ANADOLU LİSESİ   
61. Murat OKNİ          1988       YUNUSEMRE END.MES.LİSESİ      
62. Gönül ÇAM           1989       ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET
63. Ümit AKYOL          1989       ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET
64. Barış KARAÜÇ        1991       ÇAMLICA TİCARET ODASI İLKÖĞRET
65. Burak SARIÇAM       1991       ÖZEL ATAYURT OKULLARI         
66. BatuhanOngun ALTAN  1987       ÖZEL ATAYURT OKULLARI         
67. Toyan ÜNAL          1989       ÖZEL ATAYURT OKULLARI         
68. Selim KOCAOĞLU      1991       ÖZEL ATAYURT OKULLARI         
69. Doğuş BAŞKAN        1987       ÖZEL ATAYURT OKULLARI         
70. Burak BAYRAKTAROĞLU 1990       ÖZEL ÇAĞFEN                   
71. Selçuk ÇİMEN        1992       ŞEHİT ALİ GAFFAR OKKAN İLKÖĞRE
72. Koray ERDOĞAN       1991       ŞEHİT ALİ GAFFAR OKKAN İLKÖĞRE
73. Onur ÇETİNKAYA                                               

Results

No Name                Total  Result   Name                Total

 1 Özgür KALYONCUOĞLU  [0]      1:0    Ahmet YAZAR         [0]  
 2 A.Timuçin KOÇAK     [0]      +:-    Özgün ÖZUSTA        [0]  
 3 Eren BELLİSOY       [0]      +:-    İbrahim ERKAN       [0]  
 4 Volga BAŞTAN        [0]      0:1    Z.Yağız KOÇAK       [0]  
 5 Deniz GÜVENİR       [0]      1:0    Burhan SEZGİN       [0]  
 6 Ercan KADIOĞLU      [0]      +:-    H.Cem EREZ          [0]  
 7 Can KARAMANLI       [0]      1:0    H.Yiğit LEGÖZ       [0]  
 8 Gülsüm TEKİN        [0]      0:1    Eren EKMEN          [0]  
 9 Barlas BENKLİ       [0]      1:0    Erkan YILMAZ        [0]  
10 HÜSEYİN MAHMUTOĞLU  [0]      +:-    Cansu ÖLÇE          [0]  
11 Mehmet ERKEN        [0]      1:0    Duygu YOLGEÇEN      [0]  
12 İsmail ATEŞ         [0]      -:+    Mahmut TİREN        [0]  
13 MustafaSait CANLI   [0]      +:-    Ömer CAN            [0]  
14 Caner ERDURMAZ      [0]      -:+    ÖmerFaruk GÜLER     [0]  
15 Hüseyin KÖSE        [0]      1:0    Efe HAFIZ           [0]  
16 Murat SARIYILDIZ    [0]      0:1    Zafer BAŞAR         [0]  
17 Y.Şahin SARIKAYA    [0]      -:+    Türker ÖZKIR        [0]  
18 Ömer IŞIK           [0]      0:1    Mesut ÖZTÜRK        [0]  
19 Naci SIRATÇA        [0]      +:-    Atacan AŞÇI         [0]  
20 Barış ÇÜRÜKOĞLU     [0]      +:-    Onur KORUCUOĞLU     [0]  
21 Cumhur ÇANACIK      [0]      1:0    Osman AVCI          [0]  
³³³³®­¬P Şäääçòçîîíìììêìïûûûùøúûûúúûúúúúúøøúøøøøî÷÷òòòòòğòòòòğòòğòò÷÷ò÷÷÷÷÷÷ûûûûøùùô÷ôôëëëßééŞŞŞŞŞŞÜŞŞßßßßİÙİßéèßÛÙÛÛÛÙÙèéëéßÛèøáÛòøğçñôôôëßíçëëéëîòßéëçãßØÛßéçëëßæßæêçÚãäçêêŞèíîççãÑdôëèßßéôéîîèÛßôéééëôôéâßİßèéâßææëøøúôëéëøúøäÛòççîëîïøôôâáâñèôøèÙÚçèÛÛèëéÛÛäçèèäøôñòõñáÛäèȳ³³®®®­«P›ÄÙÛÛßäèèôùùùõöóùûûùùùùûûûûûûûùù÷÷õ÷øù÷òò÷óòğğğğáğğää××äÖáá××ÔĞÖäååååíå÷îî÷÷å÷÷÷øï÷ùôëéßéñßØßßèñèèÛâèèääßÙßßñôéóòøøôòçøøòîøôçêïîøøëèççíøîåçúëíêççéßêëëêêééççæêçÚÛÚãççŞßçëßææØdëøéãäßêéëççßßçôéßßßéßíøßßôôßİßéééçôîóôëéëêâéççëëëéôøôéëîôîøøøòÛõßÔäñÛÛçÛáÙÒÔÔäõüùõõóõôüŞ·®³³³®®³®®³¯ØÛÛÛáôôõùúûûúıûúûıùıûııûıûúøùøøùùğ÷÷÷òòñóóğñóññ×ğáÕÕááááäğğ×ÔÛÔÔÔÔÔ×ÕÔääÛÛáÛÛÔÛääèğòğğäááĞÔÔÚãÖÖÖÖÖÓĞãÔ×ÛèçåõùéôéôùøëîééëéßéæééééëëßÛòõôíêøîøõôôôøøøôëíîéèçêçßéçæêéߪîêçëçÓdéßéôòèëôôøøõõøêôõùøéõÛèßßçëóâéÛİİßêçäèèèñİğôàÙÙßéİÒÚÛÛÛÕÔââñîëâáÙÛÛÛÛÕó×ÛßÛÛèĞçêêîøèÛñîÇ®´´³³³³µ·µ´´Şéééîõùùùûûıùışıûşıûûûûûıııûûùòğõğòòòôñğá××èòòñòñèñöóÕÖ××ğòğÔÛáóñÛèâäèè××ÔĞÕĞĞÒÕÛóçèèèåãç×ğ×áñáââóóôõóöööóÛİëãğäÓÚæçéèñèèò÷õğßçíããçéç
æééîøûúííêäíìíæêûôëêîîôóîìïçååúïîéõûúäeÅÅÍÍÍÍÍÍÍÍÊÉÍÌÍÍÍÍÍÌÌÌÍÍÊÊÍìÍÍÍæææŞææêææêìêìêêæçëôóâééôùôüõññññğóõõóôóâøóóñèóóôôòòõ